Комплексні рішення для автоматизації виробничих майданчиків

Розвиток технологій, підвищення вимог до безпеки персоналу та навколишнього середовища, суворий економічний тиск в умовах світової нестабільності ринків, потребує від менеджменту підприємств важкої промисловості приділяти все більше уваги оновленню виробництва, інтеграції рішень автоматизації та контролю виробничих процесів.

Це непроста задача, що потребує фахівців із спеціальними знаннями та досвідом. Будь-яке оновлення або розширення виробничих потужностей – це етап з великими затратами часу та коштів. І на цьому етапі помилкові рішення коштують дуже дорого.

Тому довірте задачу автоматизації спеціалістам.

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має багаторічний досвід у розробці та впровадження рішень автоматизації виробничих процесів у важкій промисловості.

Ми підходимо до задач комплексно і розробляємо великий план автоматизації, що включає в себе всі етапи – від датчиків та сенсорів у виробничих цехах, до системи керування в офісі менеджера, та центру зберігання і обробки даних в хмарному кластері на іншому боці планети.

Компанія Вега плюс - комплексні рішення автоматизації виробничих майданчиків

Ми є провідниками концепції мультиплатформенних рішень і співпрацюємо з багатьма виробниками на ринку устаткування. Це дозволяє нам створювати гнучкі рішення з використанням найкращих технологічних досягнень в галузі.

Наші рішення задовольняють регламентним вимогам державних органів, галузевим сертифікатам відповідності і враховують потреби у зменшенні шкоди для навколишнього середовища та персоналу.
Комплексні рішення автоматизації компанії «ВЕГА ПЛЮС» є великим кроком на шляху підвищення ефективності виробництва та конкурентної переваги.

Автоматизація виробничих процесів

Наша компанія має досвід роботи з усіма DCS та PLC, що застосовуються зараз у важкій та переробній індустріях. Тому ми розробляємо та впроваджуємо незалежні від апаратних платформ рішення, пристосовані конкретно для конфігурації виробничого процесу замовника.

Бізнес-процеси

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має широкий досвід роботи з підприємствами різних масштабів, оснащеності та продуктивності. Ми багато знаємо про оптимізацію бізнес процесів, підвищення ефективності виробництва та збуту продуктів за рахунок покращення менеджменту, маркетингу та зниження чутливості до зовнішніх економічних чинників. Ми надаємо консультації, що допомагають бізнесу розвиватися у вірному напрямку.

Отримання, збір та аналіз даних

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має багаторічний досвід роботи з даними на виробництві. Ми маємо рішення для ефективного отримання даних від сенсорів та приладів, методики розробки та побудови мереж живлення та передачі даних. Ми будуємо центри зберігання даних. В нас є розроблені програмні продукти для інтерпретації, обробки та аналізу даних, та інтерфейси для представлення результатів аналізу для подальшого менеджменту процесів.

Підтримка безперервності бізнесу під час відключення, зупинки, аварійних ситуацій

Компанія «ВЕГА ПЛЮС», що працює в регіоні реального воєнно-політичного конфлікту, розуміє ризики для виробництва, пов’язані з нештатними інцидентами, та має власні рішення для запобігання непоправної шкоди підприємству та бізнесу.

Ми маємо власні принципи роботи з даними. Правильно зібрані, оброблені та збережені у захищеному місці дані допоможуть відновитися від будь-якого інциденту, незважаючи на те, чи землетрус це, чи повінь, або пожежа, ракетний обстріл чи хакерська атака.

Виробнича документація, від креслень до лабораторних досліджень, дані обладнання, методики, специфікації, технологічні сценарії. Програмне забезпечення – все це. що і створює виробничий процес, можна надійно захистити та перемістити у безпечне сховище. Так збережеться і ваша технологія, яку можна перенести навіть на інші виробничі лінії. З «ВЕГА ПЛЮС» ви зможете відновити виробництво після нештатних подій, або планових вимкнень.

Фронтенд інжинірінг (FEED)

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має досвід у передпроектному плануванні промислових об’єктів. Наші спеціалісти роблять економічні оцінки проектів, виступають консультантами у галузі автоматизації, розробляють та інспектують системи автоматизації на етапах будівництва, монтажу обладнання мереж живлення та передачі даних, та реалізації програмно-апаратних систем на наявному обладнанні, наприклад при створенні технічно-економічного обґрунтування реконструкції виробничого комплексу.

Аналіз виробничих процесів

Спеціалісти «ВЕГА ПЛЮС» при плануванні та розробці систем автоматизації детально вивчають виробничий процес на основі документації та інтерв’ю з оперативним персоналом. Цей аналіз сприяє більш ефективним рішенням при побудові систем автоматизації та контролю виробничих процесів.

Програмування та налаштування

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» має великий досвід роботи з усіма сучасними DCS та PLC і дотримуються принципу незалежності від однієї програмно-апаратної платформи. Наші спеціалісти розробляють програмні продукти для забезпечення виконання задач автоматизації виробничого процесу. Вони створюють додатки вводу-виводу, розробляють інтерфейси і рішення для збирання та обробки даних. Створення власних програмних продуктів для конкретної задачі підвищує ефективність роботи систем керування та контролю.

Безпека даних та мереж

Програмні комплекси та дані, що ними використовуються, можуть бути під загрозою втрати, несанкціонованої зміни, або спотворення, крадіжки в результаті хакерської атаки тощо.

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» при побудові програмно-апаратних комплексів систем контролю та керування приділяє захисту даних, програмних продуктів та мереж першочергову увагу.

Ми використовуємо сучасні методи захисту, наші спеціалісти мають власні рішення, що позитивно зарекомендували себе. Ми докладаємо багато зусиль для вдосконалення захисту систем і готові до консультативної допомоги, або розробки оптимальних рішень для кожної клієнтської системи.

Впровадження систем

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» в рамках комплексної розробки та впровадження систем контролю та керування виробництвом проводить всі етапи побудови систем – від проекту до фінальних випробувань та запуску.

Ми готові надати консультативну, інженерну, програмну, будівельну та навчальну допомогу на кожному етапі створення системи автоматизації виробництва.

Багаторічний досвід та наявність власних рішень дає можливість надавати послуги експертного рівня.

Для підвищення ефективності виробництва, побудови нового промислового комплексу чи модернізації обладнання, звертайтеся до наших консультантів для пошуків оптимальних рішень.

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо комплексних рішень для автоматизації виробничих майданчиків.
Отримайте консультацію