Профілактика аварій, пов’язаних з електрикою

Будь-яке виробництво у важкій промисловості пов’язане з екстремальним використанням електрики. Потужність, ток та напруга на виробничих ділянках становлять не тільки загрозу для персоналу, але у деяких випадках, таких як спалах електричної дуги, зруйнувати обладнання, привести до пожежі, людських жертв та шкоди навколишньому середовищу.
В той же час, розвиток виробництва потребує заміни, оновлення устаткування, додавання потужностей. Часто це відбувається без змін потужності електричного приводу. Це призводить до перевантаження електроживлення промислового комплексу, та тягне за собою можливі аварії. Своєчасний аналіз стану електричних потужностей підприємства допомагає спрогнозувати майбутні негаразди та запобігти їм.
Компанія «ВЕГА ПЛЮС» багато років працює у металургійній галузі і наші спеціалісти мають багатий досвід планування та впровадження електричного обладнання промислових об’єктів.

Компанія Вега плюс - Профілактика аварій, пов’язаних з електрикою

Ми надаємо консультаційну та практичну допомогу у моніторингу, прогнозуванні та запобіганню інцидентів з електрикою, таких, як спалах електричної дуги.

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» допоможе зберегти безпеку виробництва наступними кроками:

  • Детальне вивчення електрозабезпечення промислового об’єкту;
  • Аналіз електромереж та їх відповідності характеристикам встановленого обладнання;
  • Навчання персоналу виявляти ознаки електричних аварій та дій у екстремальних ситуаціях;
  • Розробка та впровадження системи керування з урахуванням можливих ризиків;
  • Розробка плану модернізації обладнання та електричних потужностей за потребою.

Запобігання аварій, пов’язаних з електричним забезпеченням промислових об’єктів – це запорука ефективної роботи, відмови обладнання, пошкодження обладнання, людських жертв та шкоди навколишньому середовищу.

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо профілактики аварій, пов’язаних з електрикою
Отримайте консультацію