Менеджмент масштабних проектів

Великі проекти, такі, як запуск нового виробничого комплексу, нового майданчика чи заводу, інтеграція їх у існуючі потужності або у регіональний промисловий конгломерат – це не тільки величезні витрати, але і масштабна та ретельна інженерно-проектувальна робота, похибки в якій будуть дорого коштувати.

Часто менеджмент підприємства перекладає частину цієї роботи на постачальників обладнання, будівельників, енергетиків, тобто, на підрядників, що будують об’єкт. І виникають проблеми сумісності. Тому що кожен привносить свої системи керування, якими оснащене обладнання (OEM). Але це стандартні рішення, що можуть бути несумісними одне з одним у якійсь конкретній конфігурації.

Через це виникають затримки, нештатні ситуації, невідповідна робота обладнання, і, як результат, додаткові витрати та збитки.

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має багаторічний досвід комплексних рішень, які дозволяють створювати універсальні системи керування та узгоджувати існуючі системи великого промислового об’єкта.

Ми готові підключитися до процесу на стадії проектування, щоб допомогти обрати оптимальних постачальників та виконавців проекту.

Ми маємо ефективний досвід у плануванні, підборі обладнання, логістиці та проектуванні будівництва, енергетичних мереж та мереж даних.

Ми працюємо з різними міжнародними виробниками, тому можемо створювати незалежну від платформ систему моніторингу та керування процесами, і запропонувати найкращу комбінацію обладнання.

Ми виступаємо експертами та посередниками при здійсненні замовлень та постачання обладнання.

Ми маємо досвід програмного та апаратного узгодження несумісності обладнання при реалізації великих проектів і готові його застосувати на вашому підприємстві.

Менеджмент масштабних проектів - Компанія "Вега Плюс"

Спираючись на досвід реалізації масштабних проектів, ми застосовуємо оптимальні рішення та проводимо всі етапи проекту: експертиза, проектування, забезпечення, логістика, постачання, будівництво, монтаж, розробка та інсталяція системи моніторингу та керування, пуск та налаштування та підтримка.

Ми опираємося на власні методології проектування та реалізації масштабних проектів, що оптимізує процес та знижує ризики.

Як ми допомагаємо при реалізації масштабного промислового проекту:

  • Проводимо аналіз бізнес-ідеї та розробляємо дорожню карту реалізації проекту;
  • Здійснюємо проектування та залучення необхідних підрядників;
  • Розробляємо схеми енергетичних, комп’ютерних, технологічних мереж, точок вводу-виводу, трубопроводів тощо;
  • Підбираємо оптимальну комбінацію обладнання ведучих світових виробників;
  • Розробляємо універсальну систему моніторингу та керування для всіх видів обладнання;
  • Забезпечуємо відповідність устаткування та процесів сертифікатами відповідності якості та безпеки;
  • Проводимо будівництво, інсталяцію обладнання, приладів, систем моніторингу та загальної системи керування;
  • Навчаємо персонал;
  • Проводимо пусконалагоджувальні роботи;
  • Надаємо підтримку протягом життєвого циклу комплексу.

Ми готові будувати заводи разом з вами!