Розумне виробництво та промисловий інтернет речей

З розвитком диджіталізації та віртуалізації промислових процесів перед менеджментом підприємств постають нові виклики. Це в першу чергу необхідність розширювати та модернізувати системи автоматизації виробничих процесів.

Довгий час відповіддю на розвиток цифрових технологій було вдосконалення програмного забезпечення та розвиток мереж передавання даних.

Тепер потрібні нові рішення. І вони є у Компанії «ВЕГА ПЛЮС», яка багато років працює над автоматизацією виробничих процесів у металургійній галузі.

Наші спеціалісти розуміють необхідність розвитку розумного виробництва та мають відповідні рішення, створені з урахуванням найновіших цифрових технологій.

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» надає консультаційні послуги менеджменту підприємств з питань використання передових технологій у автоматизації виробничих процесів.

Компаніыя Вега Плюс - Розумне виробництво та промисловий інтернет речей

Наші спеціалісти рекомендують, готові розробити та впровадити на вашому виробничому комплексі наступні заходи для підвищення ефективності:

  • Розширення та ускладнення джерел даних сенсорів і приладів;
  • Розробка актуального програмного забезпечення для обробки та аналізу даних;
  • Розробка та впровадження інтерфейсів систем керування з урахуванням нових можливостей;
  • Впровадження програмних рішень на базі штучного інтелекту;
  • Залучення хмарних технологій для зберігання, обробки та розширеного аналізу даних;
  • Використання більшого числа «розумних» пристроїв та об’єднання їх у мережу промислового Інтернету речей;

Ці заходи відкривають можливості, про які зовсім недавно не можна було і мріяти. Обробка та аналіз даних у хмарних ресурсах дозволяє оперувати ними у масивах даних, отриманих з усього світу, і робити висновки, які недоступні у локальних мережах. Використання «розумних» пристроїв у єдиній мережі підприємства дозволяє моніторити та керувати процесами з будь-якого місця. Використання рішень на основі штучного інтелекту знизить навантаження на персонал, а на деяких ділянках у персоналі взагалі зникне потреба.

Все це можливо вже сьогодні. І, враховуючи, що конкуренти теж не гають часу і планують застосування нових технологій на своїх промислових майданчиках, час звернутися за консультаціями до спеціалістів компанії «ВЕГА ПЛЮС».

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо розумного виробництва та промислового інтернету речей
Отримайте консультацію