Міграція систем автоматики та контролю процесів

Міграція виробничого процесу на нове обладнання – це те, чого намагаються уникнути топ-менеджери будь-якого підприємства. Але технічний процес не стоїть на місці і необхідність оновлення устаткування диктують нові винаходи, зміна стандартів, підвищення ефективності виробництва конкурентів тощо.

Якщо до всіх цих змін виявилися готовими виробники вашого обладнання – це гарний випадок. Їх спеціалісти допоможуть провести апгрейд.

Але якщо у вашого вендора немає ефективних рішень, то вам допоможе команда, що працює з платформами багатьох виробників і комбінує їх у найкращий спосіб.

Однією з таких компаній є ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС».

Ми працюємо з обладнанням визнаних у світі виробників: Schneider Electric, Siemens, GE, EMERSON, ABB, Allen-Bradley та ін., глибоко вивчаємо їх досвід і науково-технічні рішення. Наші професіонали розробляють комбіновані системи, де використовується обладнання різних виробників, задля найвищої ефективності рішення, а також для вирішення конкретних задач клієнта.

Тому ми можемо запропонувати найкращі конфігурації для оновлення устаткування і досягнення вищої ефективності виробництва. Наші рішення дозволять покращити ваші виробничі потужності на десятиріччя вперед.

Універсальність вибору виробників устаткування гарантує, що ми не будемо лобіювати інтереси конкретного бренду щодо застосування на підприємстві, а будемо знаходити найбільш ефективне поєднання компонентів та методів в інтересах клієнта.

Процедура міграції обладнання – це непростий процес, що потребує всебічного вивчення та розробки конфігурацій.

інтеграція систем автоматизації- компанія Вега Плюс

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» при вирішенні питань міграції та оновлення обладнання проходить наступні етапи. Вони можуть бути сегментовані, кожен з них може бути застосований окремо в залежності від потреб клієнта та конфігурації його устаткування.

  • Розробка плану та кошторису міграції для залучення інвесторів та планування бюджетів;
  • Аналіз виробничого процесу та необхідного обладнання;
  • Збір даних та пошуки шляхів оптимізації процесів;
  • Розробка системно-технічного рішення;
  • Доставка, інсталяція, налаштування обладнання;
  • Проведення тестів та збір даних після міграції;
  • Аналіз змін ефективності виробництва після міграції на нову систему;
  • Базове навчання персоналу клієнта;
  • Довгострокова технічна підтримка та виконання гарантійного обслуговування.

Спеціалісти «ВЕГА ПЛЮС» під час процедури міграції перебувають на виробничому майданчику клієнта для консультацій, проведення робіт, навчання персоналу та обслуговування системи під час пуско-налагоджувального етапу.

Ми здатні оновити та вдосконалити обладнання будь-якої складності та забезпечити не тільки підвищення ефективності виробництва клієнта, а і довгострокову перевагу над конкурентами у галузі.

Ми завжди відкриті до контактів!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо міграції систем автоматики та контролю процесів
Отримайте консультацію