Про компанію ''Вега плюс''

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» більше 35 років виконує місію надання високоякісних послуг у галузі автоматизації, моніторингу та диспетчеризації виробничих процесів.

Компанію засновано у 1996 р. співробітниками інституту НІІАчормет, що є фахівцями у галузі автоматизації металургійного виробництва. Співробітники компанії мають більш ніж 35-річний досвід успішної розробки і впровадження локальних систем автоматизації та АСК ТП на підприємствах чорної та кольорової металургії, є авторами 46 авторських свідоцтв СРСР і патентів, мають понад 160 наукових робіт, в т.ч. монографії.

За участю ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» автоматизовані руднотермічні печі сумарною встановленою потужністю понад 1000 МВА, що є найкращим показником в Європі. Це стало можливим завдяки тому, що наші фахівці крім професійних знань в області обчислювальної техніки і сучасних методів управління, мають також глибокі знання в технології автоматизованих процесів.

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» – незалежна від програмно-апаратних платформ компанія. У нашому активі успішно працюють системи, реалізовані на базі технічного забезпечення визнаних провідних фірм: Schneider Electric, Siemens, GE, EMERSON, ABB, Allen-Bradley та ін.
Ми не тільки впроваджуємо актуальні технологічні досягнення у галузі, а і розробляємо власні наукоємні рішення для конкретних умов та задач.
Щоб досягнути цих цілей, ми розвиваємо власну систему роботи, щоб бути ефективними, гнучкими, актуальними і готовими до будь-яких викликів.

Головним нашим принципом у стосунках з клієнтами та партнерами є відкритість та прозорість. Наша галузь має дуже непрості особливості, до того ж, фахівці високого рівня, які в ній працюють, завжди спілкуються один з одним в одній сфері. Тому ми пишаємося, що за всі роки нашої роботи у цьому «вузькому колі» не було жодних нарікань на нашу діяльність як у виробничих процесах, так і поза ними.
Чесність та готовність розкривати партнерам та клієнтам всі аспекти виробництва задля підвищення ефективності наших рішень – це наше правило у роботі.

Наші досягнення

ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" - Лідер галузі 2019 р.
Лідер галузі 2019
ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" - Лідер галузі 2016 р.
Лідер галузі 2016
ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" - лауреат Зірки якості 2015 р.
Зірка якості 2015
ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" - Лідер галузі 2015 р.
Лідер галузі 2015
Лідер галузі 2013
Знак якості 2010
Лідер галузі 2008
Компанія Вега Плюс - послуги з автоматизації виробництва у галузі металургії

Принципи діяльності ''ВЕГА ПЛЮС''

1. Знання та досвід

Ми довіряємо вирішення задач, які ставлять перед нами клієнти нашим висококваліфікованим спеціалістам, котрі мають у своєму наробку практичні і теоретичні рішення, підтверджені науковими роботами та патентами.

Ми невпинно вдосконалюємо власний науково-виробничий досвід та впроваджуємо найновіші проектні та технічні досягнення в галузі у виробничі процеси наших клієнтів. Це впевнено просуває технології у майбутнє та підвищує ефективність виробництва та індустрії в цілому.

2. Ефективність

Щоб досягнути цих цілей, ми розвиваємо власну систему роботи, щоб бути ефективними, гнучкими, актуальними і готовими до будь-яких викликів.

Ми приділяємо велику увагу ефективності роботи наших співробітників, їх освіті, розвитку, кар’єрному зростанню. Постійне вдосконалення взаємодії всіх підрозділів компанії, підвищення віддачі кожного працівника у колі своєї компетентності та завдань – це щоденна робота менеджменту компанії ”ВЕГА ПЛЮС”.

3. Підтримка клієнтів

Початок роботи з нашими клієнтами стає початком довгих і щирих відносин, тому що специфіка нашої роботи не передбачає схеми “зробили і забули”.

Кожне науково-технічне рішення потребує як підготовчої роботи, так і обслуговування у подальшому користуванні. Тому майже всі наші клієнти стають для нас партнерами у справі підвищення ефективності виробництва.

Кожен клієнт ПрАТ ”ВЕГА ПЛЮС” має розраховувати на підтримку наших рішень протягом виробничого циклу до завершення проекту.

4. Незалежність від платформи

Компанія ”ВЕГА ПЛЮС” співпрацює з провідними світовими виробниками рішень у сфері автоматизації та моніторингу виробництва. Ми маємо у складі компанії пул власних розробників, що мають вищі ступень відповідної освіти, наукові досягнення, патенти та публікації у наукових виданнях. Тому ми маємо власні науково-технічні рішення, що підтримуються найсучаснішими технічними виробами провідних вендорів.

При проектуванні та реалізації проектів, ми оголошуємо власні гарантійні умови на додаток до гарантійних зобов’язань виробників приладів та систем.

Ці гарантійні умови є обов’язковою частиною генеральної угоди з клієнтом та доповнюються на стадіях розробки та реалізації  змісту та конфігурацій проектів.

5. Безпека

Ще одним наріжним каменем у нашій діяльності є безпека. Наша робота проходить у металургійній галузі, де існують багато небезпек для здоров’я працівників, довкілля та суспільства. Ми ставимо безпеку наших рішень та їх впровадження на першу сходинку свого корпоративного світогляду.

Компанія Вега Плюс - послуги з автоматизації виробництва у галузі металургії
Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва
Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва

Підтримка клієнтів та партнерів

В компанії ”ВЕГА ПЛЮС” є два наріжних камені нашої роботи. Це безпека рішень і виробництва та інтереси клієнтів.

Кожне науково-технічне рішення потребує як підготовчої роботи, так і обслуговування у подальшому користуванні. Тому майже всі наші клієнти стають для нас партнерами у справі підвищення ефективності виробництва.
Компанія ”ВЕГА ПЛЮС” надає клієнтам послуги, які можна розділити на чотири основних галузі:

 • Науково-проектувальні;
 • Будівельно-монтажні;
 • Пуско-налаштувальні;
 • Обслуговування та гарантійні зобов’язання.

Кожна з них має безліч нюансів, але головними засадами, на яких ми співпрацюємо з клієнтами, є:

 • прозорість відносин;
 • первинність потреб клієнта;
 • гнучкість рішень відповідно до конкретних задач;
 • сумлінне виконання технічних та безпекових норм;
 • висока культура виробництва;
 • забезпечення клієнта необхідними довідковими матеріалами;
 • навчання персоналу замовника;
 • контроль коректного використання нашого обладнання;
 • суворе дотримання норм безпеки і обслуговування обладнання;
 • підтримка впродовж життєвого циклу обладнання;
 • гнучка маркетингова політика, різноманітність інструментів для оптимальних матеріально-фінансових рішень.
Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва

Компанія ”ВЕГА ПЛЮС” здійснює постійний моніторинг науково-технічних досягнень у галузі та інформує клієнтів при наявності нових рішень, що можуть підвищити ефективність встановлених раніше системно-технічних комплексів.

Для інформування клієнтів співробітники ПрАТ ”ВЕГА ПЛЮС” регулярно формують інформаційні бюлетені, в яких відображаються новинки у сфері науково-технічних та безпекових рішень у галузі.

Ми також приділяємо надзвичайну увагу інформаційній підтримці своїх продуктів та рішень.

Кожен реалізований нами комплекс має вичерпну довідкову документацію з питань налаштування, обслуговування та безпеки роботи з нашими технічними рішеннями, системами та комплексами.

Завдяки цим комплексним принципам обслуговування клієнтів, співробітництво з компанією ”ВЕГА ПЛЮС” є оптимальним шляхом до успішного проектування та реалізації проектів будь-якої складності, і підвищення ефективності та безпеки виробництва.

Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва
Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва
Компанія Вега Плюс - проектування та впровадження систем автоматизації виробництва

Соціальна відповідальність

Як компанія, котра працює у сфері, що охоплює величезні людські ресурси, ПрАТ ”ВЕГА ПЛЮС” не може бути осторонь актуальних суспільних інтересів та проблем. Тому діяльність нашої компанії поза межами суто технічних питань має яскраво висвітлений вектор соціального залучення та відповідальності.

Ми суворо поважаємо, підтримуємо та захищаємо права людини, як серед наших робітників, так і у суспільстві в цілому.

В нашій компанії запроваджені стандарти захисту особистих даних, не допускається переслідування, цькування, обмеження за ознаками раси, гендеру чи соціального стану. Це закріплено у наших корпоративних правилах.

Ми надаємо роботу людям з обмеженими можливостями, що мають фахову відповідність та їх можливості не обмежують їх професійних обов’язків.

Компанія регулярно надає підтримку благодійним організаціям та фондам, а також допомагає дитячим та виховним закладам для знедолених дітей.

Також ми підтримуємо культуру та освіту, зокрема, компанія ”ВЕГА ПЛЮС” є багаторічним партнером щорічного літературного конкурсу в ЗНУ.

Час кидає нові виклики, тому з 2014 року перед нами постала ще одна задача соціальної активності. Компанія ”ВЕГА ПЛЮС” бере участь у благодійних акціях для постраждалих від військового конфлікту, та переселенців з тимчасово окупованих територій.

За можливістю ми надаємо робочі місця фахівцям з районів бойових дій, та підтримуємо їх родини.

З початку 2022 року ми здійснюємо підтримку підрозділів ЗСУ, в яких служать наші робітники, що були мобілізовані, чи відправилися на війну добровольцями.

У перспективі ми бачимо великий обсяг соціальної підтримки, націлений на відновлення промисловості країни, та її відбудову після закінчення війни.

Корпоративна культура

Незважаючи на те, що ми працюємо у наукоємній та високотехнологічній сфері бізнесу, головний ресурс в нашій компанії – люди. Саме вони створюють наші продукти, надихають нас рухатися вперед та є серцем і душею всіх наших продуктів.

Наша робота потребує напруження, споживає багато фізичних та ментальних ресурсів, тому для нас важливо, щоб наші працівники були готові вкладати їх в загальну справу заради простих і зрозумілих мотивацій:

 • безперервний розвиток;
 • опанування нових знань та вмінь;
 • єдність колективу як запорука успіху проекту;
 • взаємна повага, та зацікавленість у кожному.

Ці прості правила створюють колектив лояльних та зацікавлених у справі робітників, що і є ядром нашої компанії.

Кожен має відчувати свою важливість. Кожен має віддавати всі свої знання та вміння у загальну справу.

Ми цікавимося нашими працівниками і вчимо їх цікавитися один одним. Жодна з видатних подій у житті наших робітників: ювілей або звичайний день народження, поповнення у родині, чи підвищення, отримання професійних відзнак, або успіх у здобуванні освіти – все це належним чином відзначається у нашій великій корпоративній сім’ї.

Ми підтримуємо бажання наших робітників розвиватися, вчитися, просуватися по кар’єрним сходам і в міру можливостей, підтримуємо ці рухи.

Головним нашим принципом у стосунках з клієнтами та партнерами є відкритість та прозорість. Чесність та готовність розкривати партнерам та клієнтам всі аспекти виробництва задля підвищення ефективності наших рішень – це наше правило у роботі.

Ще одним наріжним каменем у нашій діяльності є безпека. Оскільки наша робота проходить у металургійній галузі, де існують багато небезпек для здоров’я працівників, довкілля, та суспільства, ми ставимо безпеку наших рішень та їх впровадження на першу сходинку свого корпоративного світогляду.

Ми самі виконуємо найсуворіші вимоги безпеки і вимагаємо цього від наших клієнтів та партнерів.

Ми можемо допустити відмову від проекту, якщо він несе доведену небезпеку для людей і довкілля, і готові прийняти таку ж дію від клієнтів.

Наш корпоративний світогляд знаходиться вище розбіжностей між людьми. Ми розуміємо та підтримуємо різноманітність поглядів та стосунків і тому вони ніколи не мають впливу на нашу діяльність.

 • Командна робота, де кожен – важливий;
 • Безперервний розвиток і набування досвіду;
 • Освіта, селекція, професійний розвиток та кар’єрне зростання робітників;
 • Прозорість, чесність та відкритість у корпоративних відносинах;
 • Пріоритет інтересів клієнта;
 • Безпека вище за все;
 • Толерантність та готовність зрозуміти інші точки зору без втрати своєї.

Ось головні корпоративні принципи компанії ”ВЕГА ПЛЮС”.

Завжди на зв'язку!

Офіс

вул. Українська, 4, 69095, м. Запоріжжя, Україна

Виробництво

вул. Шкільна, 2а, 69095, м. Запоріжжя, Україна