Розробка систем автоматизації

Велика кількість власників систем прямого цифрового керування (DDC) користуються програмними рішеннями, які поставляє виробник обладнання. Ці рішення доволі універсальні, але не можуть врахувати особливості кожного проекту. Для програмування власної системи керування (PLC) потрібні професіонали високого рівня, яких у виробничих компаній часто немає. І доводиться підлаштовувати свої комплекси обладнання під наявні системи, чи відмовлятися від деяких необхідних процесів контролю та автоматизації.

розробка систем керування - Компанія "Вега Плюс"

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» може вирішити ці проблеми завдяки досвідченим спеціалістам, що готові налаштувати існуючі системи під потреби конкретного клієнта, створити необхідні додатки, доповнення до цифрових систем, або запропонувати власні рішення, що пройшли успішні випробування на проектах, що працюють.

Фахівці компанії можуть створити системи, що враховують кожну конкретну конфігурацію обладнання та клієнта. Також ми надаємо широкий спектр консультаційних послуг і готові до співпраці з фахівцями клієнта, чи підрядниками.

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» надає наступні послуги у розробці систем керування та моніторингу:

  • Дослідницькі роботи та розробка проекту;
  • Експертна оцінка наявних систем;
  • Налаштування вбудованих (OEM) систем від виробників обладнання під потреби клієнта;
  • Створення системних рішень для вирішення задач клієнта;
  • Гнучке застосування програмних продуктів для найбільш ефективної інтеграції з обладнанням;
  • Консультаційні послуги, базове навчання персоналу;
  • Довгострокова підтримка після реалізації проекту;
  • Експертний звіт та оцінка ефективності від реалізації проекту.

Застосувати оптимальні програмні та системні рішення для вирішення задач конкретного виробничого комплексу – це задача, яку наші фахівці успішно вирішують вже декілька десятиліть. Інтегруйте власну систему контролю та керування у ваше виробництво з ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» і підвищуйте ефективність та продуктивність виробничих процесів.

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо розробки систем автоматизації