Автоматизація та інтеграція виробничих процесів

В процесі виробництва кожна його ланка генерує велику кількість даних, які критично важливі для реакції операторів.
Часто такі дані записуються на паперові носії, іноді – у офісні програми, що мають ознаки баз даних (електронні таблиці, електронні бази даних).
Але наявність таких баз без можливості обміну даними між окремими ланками виробничого процесу, є дуже неефективним рішенням в час, коли бази даних стали доступними всім учасникам процесів завдяки електронним мережам.
Компанія «ВЕГА ПЛЮС», враховуючи свій багаторічний досвід роботи з процесами отримання, зберігання та аналізу даних, закликає вас відмовитися від паперових журналів, де оператори записують показники приладів, кількість сировини чи відходів та час роботи обладнання.
Ми пропонуємо сучасні мережеві рішення, які дозволять оптимізувати процес і контролювати його з різних місць.
Ми – незалежна від однієї платформи компанія і завжди можемо комбінувати рішення від ведучих світових виробників, будуючи оптимальну систему для кожного клієнта.

Автоматизація та інтеграція виробничих процесів - Компанія "Вега Плюс"

«ВЕГА ПЛЮС» може покращити процес автоматизації та керування виробництвом, додавши до нього такі опції:

  • Аналіз виробничого процесу та розробка плану оптимізації;
  • Розробка та побудова енергетичних мереж та мереж даних, щоб дозволити всім сенсорам та приладам отримати доступ до системи;
  • Розробка та обладнання робочих місць операторів на локаціях виробництва;
  • Розробка програмних продуктів, баз даних, систем аналізу та обчислення даних;
  • Розробка інтерфейсів для вводу-виводу даних, та систем доступу до них;
  • Навчання персоналу.

Після нашої модернізації, операторам не треба буде розраховувати залишки сировини вручну на папірці, або записувати в накреслену таблицю параметри та час і будувати графіки їх залежності – все це за них зробить система. Результати роботи багатьох пристроїв, приладів та датчиків будуть відображені на одному екрані, який буде доступний і операторам на місцях, і топ-менеджеру в головному офісі в реальному часі.
Автоматизація виробничих процесів прискорить процес реакції на зміни параметрів і, таким чином, збільшить ефективність виробництва.

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо автоматизації та інтеграції виробничих процесів