система керування - Компанія "Вега Плюс"

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» у своїй діяльності є мультиплатформеною. Ми не лобіюємо рішення одного виробника, а впроваджуємо комбіновані системи з використанням програмно-апаратних продуктів провідних виробників обладнання.

Це дозволяє нам будувати гнучкі системи, що відповідають вимогам конкретного виробничого комплексу чи технологічному ланцюжку.

Комбінуючи вироби різних брендів, наші спеціалісти об’єднують їх власними програмними розробками, що робить системи цілісними та більш відповідними до потреб клієнта.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОБЛАДНАННЯ:

ABB - партнер компанії "Вега плюс"

АББ є технологічним лідером у галузі електрифікації та автоматизації, що забезпечує більш стійке та ресурсоефективне майбутнє. Рішення компанії пов’язують інженерні ноу-хау та програмне забезпечення для оптимізації того, як речі виробляються, переміщуються, живляться та експлуатуються.  ABB має довгу історію та багату спадщину технологічних інновацій. Компанія ABB та її попередники, Asea та BBC, не тільки винайшли або започаткували багато технологій енергетики та автоматизації, але й зберегли технології та лідерство на ринку в багатьох із цих сфер, часто протягом десятиліть.

Advantech - партнер компанії "Вега Плюс"

Як провідний постачальник продуктів вводу-виводу та автоматизації у всьому світі, Advantech пропонує універсальні пристрої вводу-виводу та автоматизації від сенсорних модулів, додаткових карт DAQ або портативних модулів, віддалених пристроїв вводу-виводу та бездротового вводу-виводу до шлюзів вводу/виводу IoT, RTUs, вбудованих комп’ютерів автоматизації, HMI та програмних засобів, які не тільки задовольняють потребам збору даних, вимірюванню, контролю та зв’язку, але також дозволяють хмарну інтеграцію для більш широких систем управління даними.

Allen Bradley - партнер компанії "Вега Плюс"

Виробник лінійки заводських засобів автоматизації, сьогодні належить компанії Rockwell Automation. Компанія виробляє програмовані логічні контролери (PLC), людино-машинні інтерфейси, датчики, компоненти та системи безпеки, програмне забезпечення, приводи та приводні системи, контактори, центри управління двигунами та системи таких продуктів. Місія компанії полягає в тому, щоб поліпшити якість життя, зробивши світ більш продуктивним і стійким.

Emerson - партнер компанії "Вега Плюс"

Компанія поєднує передові технології, провідний у галузі досвід та ненаситну цікавість до навколишнього світу, щоб створювати стійкі рішення для основних клієнтів, яких ми обслуговуємо. “Emerson” допомагає виробникам досягти найвищих показників квартильного бізнесу за допомогою найширшого в галузі портфеля технологій для вимірювання, контролю, оптимізації та забезпечення своєї діяльності, а також досвіду для вирішення найскладніших проблем.

General Electric - партнер компанії "Вега Плюс"

Американська багатогалузева корпорація, найбільший у світі виробник багатьох видів техніки. GE є однією з найбільших публічних компаній світу. Жодна інша американська компанія не може претендувати на таку глибоку і широку спадщину інновацій, як GE. Від першої лампочки розжарювання Томаса Едісона до новітнього реактивного двигуна, наповненого датчиками, підключеними до Інтернету, та деталями, надрукованими на 3D-принтері, GE започаткувала технології, які стимулювали зміни, що трансформують світ і покращили життя мільярдів.

Phoenix Contact - партнер компанії "Вега Плюс"

Рішення компанії Phoenix Contact використовують усюди, де процеси мають виконуватися автоматично. Це можуть бути промислові підприємства, галузь відновлюваної енергії, інфраструктура чи складні підключення пристроїв. Продукція PC використовується всюди, де потрібне об’єднання чи розділення передачі живлення та даних, або керування ними. Переваги виробів компанії допомагають розробляти екологічно раціональні додатки з більш ефективними процесами і зниженими витратами.

Siemens - партнер компанії "Вега Плюс"

Компанія Сіменс – провідний світовий технологічний концерн, який протягом більше 170 років уособлює собою найвищий рівень інжинірингу, інновацій, якості. Компанія веде свою діяльність в більш ніж 200 країнах світу і спеціалізується в таких областях, як електрифікація, автоматизація і цифровізація. Технічні знання, широкий портфель проектних рішень і багаторічний досвід Siemens допомагають компанії очолювати рух за створення високотехнологічного майбутнього по всьому світу.

Сертифікований партнер

Schneider Electric - партнер компанії "Вега Плюс"

Schneider Electric є провідною компанією в галузі цифрової трансформації процесів керування енергією та її автоматизації для домівок, центрів обробки даних, інфраструктур і промислових об’єктів. Компанія виробляє цифрові рішення у сфері керування енергоспоживанням і автоматизації, щоб забезпечити комплексні рішення для домівок, будівель, центрів обробки даних, об’єктів інфраструктури та промисловості.

Сертифікований партнер

Ми завжди відкриті до контактів та готові надати всю необхідну інформацію!

Отримайте консультацію