Моніторинг процесів

Складні виробничі процеси потребують постійного вдосконалення знань та вмінь персоналу. Це передбачає постійну освіту робітників, підвищення кваліфікації керівників виробничих ланок. Але екстремальні глобальні  виклики у суспільстві та економіці призводять до постійної міграції робітників. Таким чином підприємство втрачає кваліфікованих співробітників і розвиток виробничого процесу.

Тому способом зберегти інтелектуальний капітал підприємства – це вкласти інтелект у сам процес, тобто, зробити його автоматизованим, відповідним найновішим технологіям та методам, і підтримувати його на актуальному рівні. Для цього існують команди професіоналів, які невпинно розвивають свої бази знань, рішень та технологій.

Безумовно, одна з найуспішніших компаній – це ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС».

Наші фахівці-науковці, що мають визначний теоретичний багаж, постійно оновлюють свої знання і готові застосувати їх до рішення будь-яких задач. Інженери мають велику базу даних технічних рішень на основі вже реалізованих та експериментальних проектів, які можуть бути гнучко втілені у будь-яке виробництво. Наші спеціалісти-техніки володіють необхідними наборами ресурсів, деталей та інструментів, щоб на основі безцінного і гарно задокументованого досвіду, інсталювати та налаштувати необхідне науково-технічне рішення.

Всі ці наробки ми сегментуємо, розкладаємо по категоріям, оформлюємо у технічно-документаційні пакети.

контроль виробничих процесів - Компанія "Вега Плюс"

Ці актуальні протоколи ми застосовуємо при наданні універсальних пакетних послуг по вдосконаленню моніторингу та автоматизації виробництва наших клієнтів.

Вони включають у себе:

  • Загальну оцінку виробничого процесу;
  • Заходи для посереднього та прямого контролю процесів;
  • Заходи для економії енергії;
  • Заходи для оптимізації персоналу;
  • Заходи для підвищення безпеки виробництва;
  • Заходи для контролю якості;
  • Систему базового навчання персоналу.

Наші спеціалісти на основі протоколів, що довели свою ефективність, розроблять типову систему контролю та автоматизації, або винайдуть унікальне рішення для конкретної конфігурації обладнання клієнта.

ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» надає консультаційні послуги з систем моніторингу процесів, а також здійснює весь комплекс робіт по інсталяції, налаштуванню та обслуговуванню таких систем.

Ми завжди відкриті до контактів!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо моніторингу процесів
Отримайте консультацію