Проектування систем керування

При будуванні нових виробничих комплексів, або глибоких реконструкціях наявних потужностей перед менеджментом підприємства постає питання інтеграції обладнання, систем керування та моніторингу. Часто при цьому використовуються OEM-системи, що поставляються разом з устаткуванням виробниками. Вони відповідають базовим потребам користувачів, але не можуть бути пристосовані до всього різноманіття конфігурацій обладнання, особливо, коли це нестандартні, унікальні рішення, що потребують особливого підходу до будування та налаштування.

Вихід з цієї ситуації – розробка власної системи керування та контролю. Така система значно підвищить ефективність виробництва, оскільки буде задовольняти вимогам до конкретного виробничого комплексу. Жоден її елемент не буде зайвим споживачем ресурсів.

Розробити нову систему – це задача для професіоналів, яких не вистачає, чи зовсім немає у штаті підприємства. І тут на допомогу приходить команда, яка має багаторічний успішний досвід і багато реалізованих проектів, що доводять ефективність успішним функціонуванням.

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» є такою командою професіоналів, в якій практичний виробничий досвід підкріплений унікальними науковими розробками і довгим списком реалізованих виробничих комплексів.

Ми маємо особливі методики у розробці систем керування та моніторингу виробничих процесів. Ми підходимо до проблеми комплексно, з точки зору загальної картини. Ми вивчаємо весь виробничий цикл та його технічне забезпечення; наприклад, джерела та конфігурації систем постачання енергії, шляхи передачі інформації від датчиків моніторингу, особливості обладнання, виробничих майданчиків тощо. За результатами обстеження ми обираємо оптимальні рішення для забезпечення економічної, безпечної та ефективної роботи системи керування. Спеціалісти проектного департаменту розробляють проект за допомогою актуальних CAD-систем, що є універсальними для інженерів будь-якого підприємства.

У співпраці з енергетиками, будівельниками та виробниками обладнання  конструктори розробляють архітектуру системи контролю та керування.

Програмісти та дизайнери реалізують інтерактивну частину системи: панелі приладів виводу даних моніторингу, фізичних та цифрових панелей керування, інтерфейси різних елементів системи, відповідних до вимог кожної конкретної конфігурації обладнання. Будівельники та майстри роблять монтаж устаткування і проводять пуско-налагоджувальні роботи.

Оскільки «ВЕГА ПЛЮС» не залежить від конкретних виробників обладнання, ми інтегруємо устаткування різних брендів у оптимальні системи, щоб забезпечити гнучку і ефективну роботу комплексу в цілому.

Компанія Вега Плюс - системи автоматизації виробництва

При розробці та реалізації системи керування та моніторингу, «ВЕГА ПЛЮС» забезпечує:

  • Комплексний аналіз виробничих потужностей;
  • Проектування системи контролю та керування виробництвом;
  • Аналіз та вдосконалення джерел та мереж живлення;
  • Створення або вдосконалення мереж передачі даних;
  • Оптимізація, оновлення та налаштування інструментарію системи: датчиків, приладів, мереж, обчислювальних потужностей;
  • Монтаж та налаштування устаткування, інтеграція мультиплатформених комплексів моніторингу та керування;
  • Розробка, інсталяція та налаштування програмних продуктів;
  • Запуск, налаштування та оцінка роботи оновленого комплексу.

З компанією «Вега Плюс» оптимізація, оновлення, або створення власної системи керування та моніторингу стане для вас зручним та ефективним рішенням, покращить показники виробництва і значно підвищить ваші ставки у конкурентній боротьбі.

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо проектування систем керування та моніторингу.