Впровадження та введення в експлуатацію обладнання

Компанія «ВЕГА ПЛЮС» допоможе вам у проектуванні та встановленні необхідного обладнання в залежності від конфігурації вашого підприємства. Якщо будівництво відбувається «з нуля», як будівля нового підприємства чи цеху, чи іншої виробничої будівлі, розумно буде залучити до співпраці підрядників будівництва та професіоналів ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС».

Вони розроблять проект, який дозволить максимально ефективно інсталювати системи автоматизації та моніторингу у виробничі потужності і побудувати оптимальне приміщення з урахуванням цих потреб.

Також при будівництві важливо розраховувати шляхи та конфігурації ліній комунікації і живлення обладнання. Роботу по розрахункам і проектуванню цих схем теж можна довірити досвідченим спеціалістам компанії «ВЕГА ПЛЮС». Ми маємо багаторічний досвід у проектуванні, будівництві, встановленні та введенні в експлуатацію промислового обладнання, а також систем контролю та автоматизації.

Ми завжди покладаємось на перевірені рішення, і водночас уважно слідкуємо за найновішими технологіями у галузі. Ми маємо фахівців з науковими ступенями, що створюють проекти за допомогою своїх патентованих розробок.

Також наші спеціалісти власними силами і з залученням довірених та авторитетних у галузі підрядників проводять весь цикл робіт, пов’язаних з промисловим обладнанням: від будівництва до програмування систем моніторингу.

Впровадження та введення в експлуатацію обладнання - Компанія "Вега Плюс"

У питаннях будування та запуску промислових комплексів ми можемо:

  • Представляти ваші інтереси у роботі з підрядниками;
  • Проводити експертну оцінку проектів;
  • Контролювати та корегувати процес будівництва, та встановлення обладнання;
  • Проводити ресурсний моніторинг проектів та їх реалізації;
  • Консультувати всіх учасників проектів щодо технологій та актуальних технічних рішень;
  • Здійснювати повний цикл інсталяції і пуско-налаштувальних робіт, устаткування систем моніторингу та автоматизації;
  • Формувати звіти з експертними висновками та прогнозами ефективності після завершення проекту;
  • Надавати консультації та базове навчання персоналу.

Надавати довгострокову технічну та гарантійну підтримку систем.

Будівництво нових виробничих майданчиків та розширення виробництва – складна задача, яку потрібно вирішувати комплексно. Компанія «ВЕГА ПЛЮС» має великий досвід таких рішень і завжди готова прийти на допомогу та дати нове дихання вашому бізнесу!

Ми завжди відкриті до контакту!

Отримайте у спеціалістів компанії ''ВЕГА ПЛЮС'' консультацію щодо впровадження та введення в експлуатацію обладнання