Впровадження та введення в експлуатацію обладнання

Компанія «Вега Плюс» допоможе вам у проектуванні та встановленні необхідного обладнання в залежності від конфігурації вашого підприємства.

Якщо будівництво відбувається «з нуля», як будівля нового підприємства чи цеху, чи іншої виробничої будівлі, розумно буде залучити до співпраці підрядників будівництва та професіоналів «Вега Плюс».

Вони розроблять проект, який дозволяє максимально ефективно інсталювати системи автоматизації та моніторингу у виробничі потужності і побудувати оптимальне приміщення з урахуванням цих потреб.

Також при будівництві важливо розраховувати шляхи та конфігурації ліній комунікації та живлення обладнання. Роботу по розрахункам і проектуванню цих схем теж можна довірити досвідченим спеціалістам «Вега Плюс».

Ми маємо багаторічний досвід у проектуванні, будівництві, встановленні та введенні в експлуатацію промислового обладнання а також систем контролю та автоматизації.

Ми завжди покладаємось на перевірені рішення але в той же час, уважно слідкуємо за найновішими технологіями у галузі і готові їх застосовувати у своїх рішеннях.

Ми маємо фахівців з науковими ступенями, що розробляють проекти за допомогою своїх патентованих розробок.

введення в експлуатацію обладнання - Компанія "Вега Плюс"

Також наші спеціалісти власними силами і з залученням довірених та авторитетних у галузі підрядників проводять весь цикл робіт, пов’язаних з промисловим обладнанням: від будівництва до програмування систем моніторингу.

У питаннях будування та запуску промислових комплексів ми можемо:

  •         Представляти ваші інтереси у роботі з підрядниками;
  •         Проводити експертну оцінку проектів;
  •         Контролювати та корегувати процес будівництва та встановлення обладнання;
  •         Проводити ресурсний моніторинг проектів та їх реалізації;
  •         Консультувати всіх учасників проектів щодо технологій та актуальних технічних рішень;
  •         Здійснювати повний цикл інсталяції та пуско-налаштувальних робіт устаткування систем моніторингу та автоматизації;
  •         Формувати звіти з експертними висновками та прогнозами ефективності після завершення проекту;
  •         Надавати консультації та базове навчання персоналу;
  •         Надавати довгострокову технічну та гарантійну підтримку систем.

Будівництво нових виробничих майданчиків та розширення виробництва – складна задача, яку потрібно вирішувати комплексно. Компанія «Вега Плюс» має великий досвід таких рішень і завжди готова прийти на допомогу та дати нове дихання вашому бізнесу!