ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" – засновано у 1996г. співробітниками інституту НІІАчормет, що працювали у галузі автоматизації металургійного виробництва.

В данний час ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" виступає в якості Генпідрядника з усіх питань, пов'язаних з повним циклом розробки та впровадження «під ключ» АСК ТП, систем моніторингу та диспетчеризації.

Співробітники ПрАТ "ВЕГА ПЛЮС" мають більш ніж 35-річний досвід успішної розробки і впровадження локальних систем автоматизації та АСК ТП на різних підприємствах чорної та кольорової металургії, автори 46 авторських свідоцтв СРСР і патентів, мають понад 160 наукових робіт, в т.ч. монографії.

Всього за участю ПрАТ «ВЕГА ПЛЮС» автоматизовані руднотермічні печі сумарною встановленою потужністю понад 1000 МВА, що є найкращим показником в Європі. Це стало можливим завдяки тому, що наші фахівці крім професійних знань в області обчислювальної техніки і сучасних методів управління, мають також глибокі знання в технології автоматизованих процесів.

У своїх розробках ми не лобіюємо застосування комп'ютерної техніки і програмного забезпечення певного виробника, а обираємо його разом з Замовником з урахуванням співвідношення «ціна / якість» і технічної політики Замовника в плані автоматизації.

У нашому активі успішно працюють системи, реалізовані на базі технічного забезпечення визнаних провідних фірм: Schneider Electric, Siemens, GE, EMERSON, ABB, Allen-Bradley.

Залучаючи нас до вирішення завдань автоматизації Замовники можуть розраховувати на:

- безкоштовні консультації;

- істотні знижувальні коефіцієнти до застосовуваних цінників при розробці проєктів і робочої документації;

- мінімальні ціни на обладнання, що поставляється;

- цілодобову технічну підтримку;

- оперативність і гнучкість у вирішенні нестандартних питань.